Вибухонебезпечна суддя Ластовка: будівлю ВРП замінували під час акції проти судді

19.02.2019 10:56
Вибухонебезпечна суддя Ластовка: будівлю ВРП замінували під час акції проти судді

Будівлю Вищої ради правосуддя замінували, усіх працівників евакуювали. Такі результати акції активістів ГО "Стоп корупції" щодо діяльності судді Дніпровського суду Києва Нелі Ластовки.

Служительку Феміди підозрюють у недбалості та зловживанні службовим становищем. Про порушення з боку Ластовку у ВРП отримали низку скарг. Повідомлення про замінування надійшло одразу після того, як організатори акції розгорнули свої плакати. Про це з місця подій повідомляє представник проекту Роман Литвин.

Наразі у будівлі ВРП працюють вибухотехніки.

Додамо, раніше активісти "Стоп корупції" неодноразово влаштували перфоменси під Дніпровським судом Києва. На продаж виставляли судові рішення. У такий оригінальний спосіб представники проекту виступали проти незаконних дій судді районного суду Нелі Ластовки, на яку до Вищої ради правосуддя надійшла низка скарг. Служительку Феміди підозрюють у недбалості та зловживанні посадою судді.

"Суддя Неля Ластовка влаштувала з суду базар – продає ухвали, дає вказівки іншим суддям, які рішення приймати. У грудні 2016 року за 1 день ухвалила 22 рішення! Фактично виносить вердикти гуртом", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X