Вибухонебезпечна суддя Ластовка: будівлю ВРП замінували під час акції проти судді

19.02.2019 10:56

Будівлю Вищої ради правосуддя замінували, усіх працівників евакуювали. Такі результати акції активістів ГО "Стоп корупції" щодо діяльності судді Дніпровського суду Києва Нелі Ластовки.

Служительку Феміди підозрюють у недбалості та зловживанні службовим становищем. Про порушення з боку Ластовку у ВРП отримали низку скарг. Повідомлення про замінування надійшло одразу після того, як організатори акції розгорнули свої плакати. Про це з місця подій повідомляє представник проекту Роман Литвин.

Наразі у будівлі ВРП працюють вибухотехніки.

Додамо, раніше активісти "Стоп корупції" неодноразово влаштували перфоменси під Дніпровським судом Києва. На продаж виставляли судові рішення. У такий оригінальний спосіб представники проекту виступали проти незаконних дій судді районного суду Нелі Ластовки, на яку до Вищої ради правосуддя надійшла низка скарг. Служительку Феміди підозрюють у недбалості та зловживанні посадою судді.

"Суддя Неля Ластовка влаштувала з суду базар – продає ухвали, дає вказівки іншим суддям, які рішення приймати. У грудні 2016 року за 1 день ухвалила 22 рішення! Фактично виносить вердикти гуртом", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X