Вибухонебезпечна корупція: багатомільярдний тендер від ЧАЕС виграла скандальна компанія «Укрбуду»

05.11.2019 19:00

Експерти з атомної енергетики впевнені: якщо демонтажу старого саркофага ЧАЕС не оминути, то відчиняти цю скриньку Пандори повинні спеціалісти найвищої якості та фірма з бездоганною репутацією. Адже йдеться про безпеку і здоров’я всієї нації. Але хто ж таки виграв тендер на ці надскладні й наднебезпечні роботи? Дивіться шокуючі результати розслідування Асі Шевченко.

Отже, цього року влітку тендер на демонтаж конструкцій старого «Укриття» над блоком №4 виграла компанія ТОВ «БК «Укрбудмонтаж». Сума угоди – 2 млрд грн.

Кінцевим бенефіціаром цієї фірми ще донедавна була дружина експрезидента «Укрбуду» і ексдепутата Максима Микитася Наталія. А ще раніше компанією керував колишній помічник екснардепа Микитася Андрій Якусевич. До речі, його брат – Сергій Якусевич – зараз обіймає посаду заступника голови правління «Укрбуд».

Максим Микитась - давній товариш Віталія Кличка

Водночас єдиним конкурентом на торгах стала компанія ТОВ «ЮТЕМ-Інжиніринг». Ця фірма і корпорація «Укртрансбуд» є співзасновниками ТОВ «Будівельна Компанія Адамант», яка також входить до складу корпорації «Укрбуд» і діяльність якої, вочевидь, також контролює Максим Микитась.
Цікаво, що приблизно через місяць після виграного тендеру пан Максим вийшов зі складу власників корпорації «УкрБуд». А незадовго до перемоги БК «Укрбудмонтаж» зі складу учасників компанії вийшла й Наталія Микитась.

Експерти вважають: непричетність Микитася до багатомільярдного тендера лише формальна. Можливо, через проблеми з судами та Антимонопольним комітетом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини