Вибори президента України у 2019 році можуть стати останніми – Кравчук

22.08.2018 13:27

Колишній український президент Леонід Кравчук закликав українців серйозно поставитися до майбутніх виборів в країні та не допустити помилки. Він попередив, що вона дорого коштуватиме простим людям.

Новину передає "Преса України".

Колишній президент України Леонід Кравчук дав нове інтерв’ю, у якому розповів про своє бачення майбутнього української держави. За словами політика, на наступних виборах президента та парламенту українці можуть вкотре помилитися. В результаті вибори 2019 року стануть останніми в історії країни.

Леонід Кравчук також пообіцяв не підтримувати жодну з політсил. Наразі він займається вивченням ситуації, що склалась на політичному полі в Україні.

"Якщо ми цього разу помилимося, і будемо вибирати гречкою, то це можуть бути для нас останні вибори. Я не піду ні до кого в команду. Я не піду ні до кого в штаб. Я буду аналізувати. От я ходив на форум до Тимошенко. І зараз говорю, і тоді говорив, що я піду до будь-якого: до лівих, до правих, до БПП, до "Народного фронту". Це не тому, що мені дуже цікаво, а тому, що я хочу порівняти, щоб сказати людям: "Будьте пильними", – заявив Кравчук.

Екс-президент також розповів, що його досі просять дати відповіді на запитання, чому до влади прийшли корупціонери та чому він це допустив.

"Що я повинен відповісти? Я повинен перед цими виборами сказати: цього не робіть, це помилка. А щоб це сказати, мені потрібно все вивчити", – додав Кравчук.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини