Вибори на Закарпатті: триває слідство за фактами купівлі голосів в Ужгороді та на Виноградівщині

23.07.2019 10:00

Парламентські вибори відбулися, але резонанс довкола нечесної агітації, залучення адмінресурсу, підкупу виборців та схем купівлі голосів вщухне ще нескоро. До яких методів вдавались потенційні народні обранці заради бажаного місця в парламенті – дізнавалась Марія Гураль.
Зокрема, випадки масової скупки голосів зафіксовані в Закарпатській області, де від 68-го округу балотувався рідний брат мера Ужгорода Андрій Андріїв.

Як повідомила спеціаліст відділу комунікації ГУНП в Закарпатській області Інеса Манзулич-Іванова, поліція Закарпаття повсякчас відслідковує ситуацію щодо порушення виборчого законодавства в області.

Станом на останній тиждень передвиборчих перегонів було зареєстровано вже 109 повідомлень про ймовірні правопорушення. За 24 фактами правоохоронцями задокументовані відомості та винесені адміністративні протоколи, ще 2 факти розслідуються в рамках кримінального провадження.

Кількість заяв до правоохоронних органів зростала в геометричній прогресії. Тут і адміністративні правопорушення, наприклад, відсутність в агітаційних матеріалах відомостей про тираж та осіб, відповідальних за їхній випуск. Є і кримінальні, а саме підкуп виборців.

«З приводу кримінальних проваджень – розслідування в них тривають, йдеться саме про підкуп виборців. Зафіксовані вони були на території Ужгорода, а також Виноградівщини», – зазначила пані Інеса, – «В обох випадках йднться про те, що громадяни заявляли про факти підкупу, які відбуваються на території міста та району».

Андрій Андріїв - брат мера Ужгорода та кандидат в нардепи декларує мільйонні статки

Наразі слідство у справі триває, інформацію з приводу подальшого розслідування у поліції пообіцяли повідомити трохи згодом.

Читайте також: Гроші вирішують не все: брати-мільйонери Андріїви програли вибори в Ужгороді

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X