Вибори на межі виживання: на Чернігівщині знущаються над членами виборчої комісії (ВІДЕО)

19.07.2019 20:54

Аварійне приміщення, обшуки, невідомі особи, пошкоджена техніка та нерви - у таких умовах доводиться працювати членам ОВК у 207 окрузі, що у Корюківці під Черніговом. Напередодні в ОВК привезли бюлетені. А згодом приїхали правоохоронці, зайшли в серверну та вимкнули усі камери відеоспостереження. Техінку вилучили в рамках кримінального провадження при свідках, інформації про яких немає: не велися жодні документи та не було постанови слідчого судді для вилучення відеокамер. Про це стало відомо журналістам «СтопКору».

«Після цього відвідали корюківську районну державну адміністрацію. Поспілкувалися з головою РДА Олексієм Мірошниченко. Він розповів про те, що приміщення для комісії надала Корюківська ОТГ, а вони - лише меблі і техніку, яку змогли надали і так в складній ситуації. Але сказав, що попри все ці вибори проведуть без проблем як і попередні», - зазначає журналіст Артем Поліковський.

За поясненнями знімальна група звернулась до місцевого відділку поліції.

«Начальник райвідділку, пообіцявши коментар, втік від камери - закрив автівку та поїхав», - додав журналіст.

Додамо, що за інформацією журналістів, в будівлі, де зараз є ОВК, комісія ДСНС зафіксувала 19 порушень, що роблять будівлю непридатною для використання.

«В кабінетах цих приміщень також знайшли бюлетені з попередніх виборів, які були не довезені до ЦВК та плакати за певних кандидатів - їх було більше ніж інших. Тобто факт того, що не видавали на дільниці плакати всіх кандидатів зафіксовано. Коли на місці працювали поліцейські, ніяких актів не склали, а - мали це робити», - інформує з місця подій журналіст «СтопКору».

Читайте також: «Ми – не СБУ»: у пропрезидентській партії не перевіряють потенційних мажоритарників».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини