Вибори чи красиві очі? – У Львівській обласній раді людям роздавали гроші (ВІДЕО)

11.02.2019 16:41

7 лютого в приміщенні Львівської обласної ради була зафіксована ймовірна роздача коштів громадянам. Таку інформацію передав місцевий активіст "Стоп Корупції" Віктор Палас.

Коли активіст поцікавився, що тут відбувається, люди розповіли, що стоять в черзі за фінансовою допомогою від депутата. Конкретне прізвище не називали.

За словами жінки в черзі, яка не захотіла показувати обличчя, матеріальна допомога становить від 800 до 1000 гривень людині.

Як розповів Віктор Палас, який став випадковим свідком події, ймовірніше за все ініціатором "благодійної акції" був заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, член політичної партії "Громадянська позиція".

Зазначимо, що партію очолює кандидат в президенти України Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, в Україні розпочала роботу громадська ініціатива "Стоп політичній корупції", яка займається моніторингом виборчої кампанії. Ініціатива налічує 50 регіональних осередків ГО "Стоп Корупції" та об'єднує ряд громадських активістів. Отже, якщо ви дізналися про факти порушення виборчого законодавства – можете звернутись до місцевих представництв ГО "Стоп Корупції" або зателефонувати на гарячу лінію: (044) 578-00-04.

Раніше ми писали: “За двома зайцями” – кандидат у президенти Зеленський агітує за себе під час власних концертів".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини