“Ви знаєте, де маєте стояти?” – на Львівщині лікарів виштовхали з сесійної зали облради

20.11.2019 10:18

Активістів львівського осередку ГО "Стоп корупції" та медичний персонал львівських лікарень 19 листопада не пустили до сесійної зали облради під час розгляду питання щодо реорганізації медзакладів області. Це не перше перешкоджання з боку керівництва ЛОР у доступі громадян до інформації з болючого питання ліквідації лікарень у Львівській області – повідомив журналістам "СтопКору" активіст осередку Андрій Турка.

"Ще 11 листопада я подав звернення до голови ЛОР Олександра Ганущака, щоб він пояснив своє бачення ситуації. Питання реорганізації було подане на розгляд ради неуповноваженою особою, тобто з порушенням регламенту. Але звернення передали заступнику голови. Я до нього зайшов, але його не було на робочому місці", – розповів пан Андрій.

Зі свого боку Ганущак відмовився відповідати на запитання активістів і заявив, що йому невідома інформація з усіх запитань, надавши відповідь лише щодо львівського Охматдиту.

Окрім того, працівників, які відстоюють свої заклади, та активістів "Стоп корупції" буквально виштовхали за двері зали, де розглядалося гостре питання реорганізації. Всупереч законодавству, що дозволяє громадянам мати доступ до влади та бути присутніми на засіданнях міськрад. А представники лікарень зазначили, що їх не запросили на жодну сесію, на якій розглядалося питання, що безпосередньо їх стосується.

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" не вперше підтримують медиків закладів, які хочуть ліквідувати місцеві депутати, та постійно контролюють ситуацію. Разом з лікарями беруть участь у щоденних флешмобах проти реорганізації, проводять акції, круглі столи, регулярно намагаються потрапити на зустріч з головою облради Ганущаком та на засідання комісій, що розглядають питання.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X