«Ви пусті та безглузді люди», – скандальний девелопер Кулагін погрожує правозахисникам і журналістам

13.11.2019 14:00

Забудовник ЖК «Чайка», сільський депутат Кулагін, відверто шантажує людей, щоб не втратити свій заробіток, та намагається «придушити» ОСББ. Чому місцевого царька дратує законне право людей обирати компанії для комунальних послуг, так само, як і правозахисна діяльність громадської організації, що допомагає місцевим? Спробував розбратись Артем Поліковський.

Причина погроз журналістам з боку Кулагіна вельми прозаїчна: мешканці «Чайки» звернулись до «СтопКору» за підтримкою і правозахисники та юристи допомогли мешканцям у створенні ОСББ. А ось забудовнику це не вигідно, адже тепер він втрачатиме кошти, які міг би заробити.

«Також він постійно погрожує якимись кримінальними справами і криміналом, хоча ми знаємо, про яку кримінальну справу він каже і там про журналістів і активістів там мови не йде», – зазначає правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Дещенко.

Зауважимо, що щодо висловів пана Кулагіна «СтопКор» звернувся до суду з позовом про захист честі та гідності, а також ділової репутації активістів.

Кулагін назвав активіста "гнидою" Фото: СтопКор

Є й позитивний результат цієї історії. Після резонансу з опаленням у ЗМІ деякі будинки все ж почали підключати до опалення.

Та чим зрештою закінчиться ця справа – покаже час. Жителі будинку готові відстоювати справедливість, а стопкорівці у цьому допомагатимуть.
Ми продовжимо спостерігати за ситуацією в «Чайці» та стоятимемо на захисті закону.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини