“Ви дебіли”, – керівник КП “Шляхрембуд” поспілкувався з активістами, які виступили за ремонт доріг на Житомирщині

23.04.2019 14:10

22 квітня активісти Новоград-Волинського відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" разом із представниками громадського руху "Авто Євро Сила" зустрілись із депутатом міської ради та керівником комунального підприємства "ШЛЯХРЕМБУД" Андрієм Рассадіним. Про це повідомила голова місцевого осередку Вікторія Псьота.

Зустріч була ініційована активістами після акції, що відбулась 20 квітня, під час якої Рассадін відверто образив представників громадської організації. Люди вимагали вибачень за образу та пояснень щодо жахливого стану доріг у місті.

"Розмова почалася на підвищених тонах та зі взаємних звинувачень, але все ж таки вдалося дійти до конструктивного діалогу. Під час розмови Рассадін пояснив, що підготовчі роботи по ямковому ремонту міських доріг вже почалися, а затримка в цьому році викликана погодними умовами та недостатньою кількістю необхідної техніки на підприємстві. Щодо ремонту по вул. Житомирській (яка є транзитною), то на капітальний ремонт виділені кошти, але є затримка у проведенні тендера Житомиробладміністрацією", – розповіла активістка.

В результаті зустрічі домовилися спільними зусиллями працювати над покращенням доріг у місті: винести на розгляд питання на чергову сесію міської ради, вимагати роз’яснень від Житомиробладміністрації щодо затримки проведення тендера та вимагати його прискорення, а також проводити контроль над рухом важковагового транспорту міськими дорогами.

Псьота також нагадала, що 20 квітня під час акції, коли активісти обводили білою фарбою ями на дорогах, Рассадін сказав в обличчя активній громаді міста "ви дебіли".

Раніше ми писали: "Вино, гречка та тушонка – “розпаковка” подарункового пакета від нардепа на Житомирщині (ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини