ВГО “Стоп корупції” буде відстежувати корупційні схеми чиновників на місцях, — Палиця

11.09.2020 14:46

Лідер партії “За майбутнє” Ігор Палиця анонсував підписання меморандуму з громадською організацією “Стоп корупції”, яка буде займатися моніторингом рішень, прийнятих обраними депутатами на місцевих виборах.

oseredki stopcoru vibori
Ілюстрація: СтопКор

Про це він заявив під час виступу у програмі “Право на владу” 10 вересня на каналі 1+1.

“Сьогодні ми готуємося підписати меморандум з організацією “Стоп корупції”, щоб вони після виборів давали своїх активістів у кожну область, у кожний район та моніторили кожне рішення наших депутатів. “Стоп корупції” – це незалежний орган, і якщо це рішення буде корупційним, то ця людина відразу вилітає”, – заявив він.

Також Палиця додав, що планує сформувати команду та партію, яка має розвиватися та захищати економіку країни, а не боротися за позички, “щоб закривати якісь дірки”.

Координатор громадської організації Роман Бочкала підтвердив інформацію.

“Так, дійсно, наразі ми готуємо спільний меморандум, який визначатиме сфери нашого співробітництва. Проєкт меморандуму вже готовий та наразі узгоджується”, – сказав він.

Відомо, що головною метою співпраці визначено забезпечення контролю за дотримання чинного законодавства України, запобігання та протидія корупційним проявам в публічній сфері суспільних відносин та порушенням виборчого законодавства.

Зазначимо, що у Центральній виборчій комісії повідомили список організацій, яким надано дозвіл мати офіційних спостерігачів на місцевих виборах-2020.

Розглянувши відповідні клопотання, Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року у тому числі Всеукраїнській громадській організації “Стоп корупції”

Як повідомлялось, у червні ВГО “Стоп Корупції” заявила про поновлення громадської ініціативи “Стоп політичній корупції”. Основним завданням проєкту, як і раніше, буде моніторинг і запобігання зловживанням під час виборчої кампанії. Здійснюватимуть перевірку представники відокремлених підрозділів організації в різних куточках України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини