Верховний суд поставив крапку в справі про “скасування” Томосу української церкви

26.04.2019 13:51

Для противників незалежності від Москви української церкви сьогодні настали чорні дні. Провалилася спроба скасувати Постанову Ради від 19.04.2018 р. № 2410-VIII "Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні".

Верховний суд України закрив провадження за позовом релігійних організацій, що стосується скасування звернення Петра Порошенка до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію для української православної церкви. Про це повідомляє "Діалог.UA".

Відповідна інформація була опублікована на офіційному порталі Судової влади України у четвер, 25 квітня.

"Суд дійшов до висновку, що воно (провадження – ред.) не має ознак справи адміністративної юрисдикції", – йдеться в повідомленні.

Водночас становлення української православної церкви проходить в найскладніших умовах на територіях, захоплених російським агресором. Так, в Сімферополі російська влада відбирає у ПЦУ кафедральний собор, а в самопроголошеній "ДНР" окупанти напередодні Великодня вирішили забрати церкву ПЦУ у вірян і віддати в розпорядження Московського патріархату.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X