Верещук заявила, що Порошенко не має права соромити і повчати владу

Реакція Петра Порошенка на інтерв'ю чинного Президента України Володимира Зеленського одному з українських телеканалів є дивною, зважаючи на те, що він є "є "героєм" плівкових скандалів та гучних корупційних історій". Про це заявила член парламентського Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук, передає "Рубрика" з посиланням на пресслужбу партії "Слуга народу".

vereshuk
Фото: Facebook Ірина Верещук

"Колишній президент Порошенко днями розродився відеозверненням, де він намагається приміряти на себе роль совісті народу та морального авторитета нації. Згадує нещодавнє інтерв'ю Президента Зеленського, чіпляється за слова з інтерв'ю, знову стогне про історію з "вагнерівцями", намагається соромити, докоряти та повчати. Все це, м'яко кажучи, дивно чути від героя численних плівкових скандалів та гучних корупційних історій", – сказала вона.

За її словами, через токсичний шлейф від перебування на посаді президента його висловлювання про мораль та повчання чинної влади "ріжуть" слух.

"Два роки тому народ дав оцінку Порошенку. А "плівки Медведчука" лише підтверджують правильність рішення українців відправити його на політичний відпочинок", – зазначила Ірина Верещук.

Водночас член оборонного комітету запевнила, що уповноважені органи встановлять істину у "справі вагнерівців". Але, оскільки ця тема стосується військової розвідки та державної таємниці, піднімати публічну дискусію навколо неї колишній президент не має права.

"Уповноважені особи в належний спосіб все з'ясують і те, що може бути публічним, таким стане. Так само, як буде з'ясовано багато інших речей періоду Порошенка, що стосуються сектору оборони та безпеки. Я не стверджую, що Порошенко особисто винен у військових невдачах 2014-2015 років, але мені здається, що колишній президент зовсім не в позиції читати мораль чинній владі та Президенту Зеленському зокрема", – наголосила вона.

Нагадаємо, що після інтерв'ю Володимира Зеленського експрезидент України Петро Порошенко звинуватив того у брехні.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці активісти намагаються зірвати концерт репера Басти.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини