Вербували українців для роботи на окупованій території та в Росії: одеську компанію оштрафували в Криму

27.04.2021 09:33

Російські судна в українських портах, власний завод у Криму й сплата податків до бюджету країни-агресора: одеська група компаній «Трансшип» є справжнім носієм «російського миру» в Україні. Нещодавно СБУ провела в офісах та на суднах компаній одіозного Андрія Іванова обшуки. У чому підозрюють бізнесмена? Та чим ще відомі його фірми? Дізнавайтесь із матеріалу Артема Поліковського.

За інформацією інсайдерів, компанія «Трансшип» в Одесі набирає на вакансії українців, які їдуть працювати до Криму або йдуть у рейси до Росії. Журналістам «СтопКору» навіть вдалося поспілкуватися з одним із таких кандидатів з Одеси. Заради безпеки ми змінили голос та не вказуємо справжнє ім'я.

«Коли я шукав роботу, впало в очі таке оголошення, що рейси щонайбільше на 8 місяців. Такого не буває ніколи. Куди це він має ходити так швидко? Я відправив резюме, мені передзвонили й запросили до офісу. Там розповіли, що йти ми будемо до Росії. За законом нюансів немає, я не буду виходити в портах. А якщо що – то все одно все схоплено й працюємо ми ніби за законом. Я відмовився, мені ще в Україні жити й проблем не дуже хочеться», – розповідає наш співрозмовник.

transship_6с
З міркувань безпеки ми не розкриваємо справжнє ім'я та обличчя моряка Фото: СтопКор

І справді, можна знайти з десяток вакансій на судна «Трансшипу», тому «СтопКор» вдався до експерименту та також хотів відгукнутися на одну з таких пропозицій. Але за номером телефону слухавку впродовж кількох днів так і не зняли, тому ми відправили нашого журналіста прямо до офісу.

Шкода, але у зв'язку з карантином знімальній групі так і не вдалося потрапити до офісу та на камеру засвідчити таке працевлаштування. Але в інтернеті ми знайшли цікаву новину, де компанія Іванова отримала чималий штраф за працевлаштування українця в Криму.

transship_5
Компанію Іванова оштрафували в Криму Фото: скриншот

«Керченська прокуратура провела перевірку виконання вимог міграційного законодавства і виявила, що морська корабельня «Фрегат» взяла на роботу громадянина України, у якого був відсутній дозвіл на роботу як в іноземного громадянина.

Щодо роботодавця було порушено справу про адміністративне правопорушення. За результатами розгляду поданих прокуратурою матеріалів Керченський міський суд залучив винного до відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 300 тисяч рублів», – йдеться у матеріалі.

Представники «СтопКору» хотіли поспілкуватися із самим Андрієм Івановим, але ні в офісі, ні телефоном зробити цього так і не вдалося. Як повідомляють інсайдери, пан Андрій після обшуків, так би мовити, заліг на дно. Та й нібито взагалі зараз перебуває поза межами України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини