Венедіктова зізналась, що Єрмак пропонував їй заступників

07.04.2020 15:41

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова заявляє, що голова Офісу президента Андрій Єрмак рекомендував їй людей, яких могли би розглядати на посаду заступників генпрокурора.

Про це вона сказала в інтерв’ю "Українській правді".

"Дивіться, ну, пан Єрмак мені правда рекомендував людей подивитися на заступників. Я подивилася і, на жаль, вони не підійшли мені.

І пан Єрмак жодним чином ні на чому не наполягав, він сказав: подивись, послухай і т.д.

Ігоря Коломойського я не бачила в житті і не спілкувалася з ним навіть по телефону, тобто він мені взагалі нікого не міг рекомендувати", - розповіла Венедіктова.

Вона додала, що з Єрмаком близько не знайома, але має з ним "робочі конструктивні відносини". Також, за словами генпрокурорки, у справі зі скандальними плівками з його братом голова Офісу президента до неї ніяк не звертався, лише просив "розібратися об’єктивно і не затягуючи", пише "Українська правда".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, брат очільника Офісу Президента Дениса Єрмака організував схему з продажу керівних посад в державних установах. Зокрема, посаду голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) оцінив у півмільйона доларів та домовився за "угоду" з деким Федором Єфименком.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини