“Венедіктова є особою, яка допомагає відбутись реваншу всередині країни”, – ветеран АТО

Заява виконувачки обов'язків голови ДБР Венедіктової про скасування амністії учасникам Майдану у 2014 році є складовою проросійського реваншу.

Про це в ефірі "Прямого" сказав ветеран АТО, громадський діяч Олександр Погребиський.

"Заява Венедіктової є абсолютно реваншистською. Ми бачимо очільниками правоохоронних органів реваншистів, які після Революції Гідності роблять все, щоб відбувся реванш проросійських сил. І все це відбувається в ключі проросійського наративу. Це одна з цеглинок будівлі реваншу, яку зараз будують всередині країни.

Венедіктову зовсім не турбує, що пан Бабіков (перший заступник голови ДБР - ред.) є адвокатом Януковича. Це, бачите, не заважає справедливому розслідуванню справ Майдану. А закон, який звільняє від відповідальності тих, хто постраждав на Майдані - він заважає. Це дуже характерний момент, який свідчить про те, що Венедіктова є особою, яка допомагає відбутись реваншу всередині країни" - сказав ветеран АТО.

Нагадаємо, виконувач обов’язків директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова виступила за скасування закону про амністію учасникам Революції Гідності.

20 лютого, у річницю масових розстрілів мітингувальників на Майдані у 2020 році, п'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко наголосив, що Україна має пам'ятати, яку високу ціну заплачено за перемогу Революції Гідності.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини