Венедіктова пообіцяла розсекретити матеріали справи щодо “Іловайського котла”

Наближається сьома річниця Іловайського котла 2014 року. З нагоди цієї дати, генпрокурор України Ірина Венедіктова зустрілася з сім'ями військовослужбовців, які загинули або пропали безвісти під час тих страшних подій. В ході цієї зустрічі Венедиктова обговорила з ними поточний стан розслідування і результати експертиз, проведених в рамках цієї справи. При цьому вона пообіцяла, що всі матеріали щодо Іловайських подій будуть розсекречені.

Ilovaisk
Фото: slovoidilo.ua

Про це повідомили на офіційному Telegram-каналі Офісу генерального прокурора України, передає "Апостроф".

"Ідея цієї зустрічі - не тільки подивитися один одному в очі, але і проінформувати, що ми на цьому етапі робимо в цьому розслідуванні. Покарання всіх винних осіб, причетних до цих жахливих подій, є тією обов'язковою сатисфакцією, без якої неможлива довіра суспільства до органів правопорядку", - зазначила Ірина Венедіктова.

Також вона додала, що зараз відповідне розслідування проводиться відразу за двома напрямками:

  • організація вторгнення з боку РФ і віроломне вбивство українських військових;
  • перевірка обставин можливого недбалого ставлення до військової служби військовими службовими особами з числа керівництва антитерористичною операцією.

За словами генпрокурора, на даний момент в рамках справи вже опитано понад 900 постраждалих і свідків, а також вилучено і досліджено понад 1600 бойових документів.

"Обсяг матеріалів кримінального провадження становить понад 300 томів, з яких понад 70 з грифом обмеженого доступу", - додала Венедиктова і пообіцяла, що ці матеріали будуть розсекречені.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, ватажка терористів “ДНР” Безлера будуть судити за вбивства на Донбасі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини