Венедіктова почала записувати відео і зробила заяву про справу Стерненка

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова почала публікувати відео про підсумки тижня.

Відео про "актуальні теми тижня" з'явилося на сторінці Офісу генпрокурора.

Венедіктова виступала у своєму кабінеті у формі доповіді.

"Треба поговорити про реформу. Офіс генерального прокурора продовжує розпочату реформу – я за неї голосувала, як депутат і зараз відповідаю за її втілення, як генпрокурор", - сказала вона.

Венедіктова заявила, що атестація прокурорів регіональних прокуратур продовжиться відразу після завершення карантину.

Також генпрокурор згадала про справу порушену щодо неї НАБУ про можливе недекларування майна за заявою активіста Сергія Стерненка.

"Розповім про так звану справу щодо "годинника Венедіктової", яку відкрило Національне антикорупційне бюро. Розпочати провадження зобов'язав НАБУ суд за заявою громадянина.

Я поважаю правоохоронні органи і в мене немає сумнівів у їхній професійності і доброчесності, яку вони мають проявляти до всіх громадян України. Генеральний прокурор нічим не відрізняється від інших українців. Однак має проявляти найвищий рівень відповідальності. Тому мої дії були і зараз є виключно в межах закону.

Заявник у справі – особа, яка фігурує у одному із проваджень Офісу генпрокурора. Саме тому, задля уникнення маніпуляцій щодо цього факту, я повідомила НАЗК про потенційний конфлікт інтересів і постановила про відвід від виконання повноважень керівника органу прокуратури та генерального прокурора в цьому провадженні", - сказала генпрокурор.

При цьому Венедіктова не назвала прізвища Стерненка. Також на її руках вже не було годинника, який раніше помічали активісти.

Джерело: Gazeta.ua

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини