“Венедіктова опустилася до рівня свого попередника Труби”, – адвокат Порошенко

20.02.2020 16:55

Адвокат експрезидента Порошенка Ігор Головань заявив, що Венедіктова поширює брехню про нібито численні неявки його клієнта на допити у ДБР.

"Небагато часу знадобилося т.в.о. Директора ДБР Ірині Венедіктовій щоб опуститися до рівня свого попередника Романа Труби. Як видно з інтерв'ю LB.ua, ДБР під керівництвом пані Венедіктової і надалі продовжуватиме печерську аферу Труби, хоча вже неодноразово Київський апеляційний суд встановлював очевидний факт знаходження ДБР у Шевченкіському районі столиці", – написав він.

Адвокат зазначив, що слідом за Трубою і його спільниками "продовжує пані Венедіктова і поширювати брехню про начебто численні неявки п'ятого президента України Петра Порошенка на допити як свідка".

"Можна бути впевненим, що, рухаючись слідами колишнього директора ДБР Романа Труби, т.в.о. Директора Ірина Венедіктова дістанеться того самого фінішу", – наголосив Головань, передає "Depo.ua".

Він додав, що позов про спростування поширеної пані Венедіктової та її підлеглими недостовірної інформації вже подано.

Нагадаємо, в.о. голови Державного бюро розслідувань Ірина Венедиктова у інтерв'ю ЗМІ заявила, що п'ятий президент Петро Порошенко 30 разів не прийшов на допит в Державне бюро розслідувань, тому відомство підготувало пакет доказів для силового приводу.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини