Велика приватизація стартувала: готель “Дніпро” продали за 1,111 мільярдів гривень

15.07.2020 17:21

Торги по приватизації готелю "Дніпро" закінчилися з результатом 1 мільярд 111 мільйонів 111 тисяч 222 гривні 22 копійки. Дану ціну запропонувало ТОВ "Смартленд".

Gotel Dnipro
Фото: УНН

Ціна перевищила стартову більш ніж в 14 разів.

Друге місце зайняло ТОВ "Інвестиційна українська група" з результатом 1 мільярд 111 мільйонів 111 тисяч 111 гривень 11 копійок.

Третє місце - у ТОВ "Цитадель Девелопмент", його ціна 1 мільярд 50 тисяч 500 гривень. Стартова ціна торгів становила 80 мільйонів гривень.

Трансляція велася на YouTube-каналі ProZorro.Продажі, передає "Капітал".

Глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко пояснив, що після завершення аукціону переможець зобов'язаний пройти перевірку на походження коштів, після чого підписується договір.

Інвестор має 30 днів, щоб перерахувати гроші, в іншому випадку нараховується пеня, а після двох місяців результати скасовуються.

Також на офіційному Telegram-каналі Зеленського привітали всіх учасників цієї події і висловили надію, що будуть приватизовані інші об'єкти, що належали ДУС.

"Вітаю всіх учасників цієї знакової події – голову Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка, його заступників, працівників Офісу Президента та ДУС, представників уряду та Верховної Ради, а також радників, які допомагали в підготовці приватизації. І, звісно, дякую представникам бізнесу, які взяли участь в аукціоні та змагалися до останнього.

Очікую, що найближчим часом так само успішно будуть приватизовані інші об'єкти, що належали ДУС", - йдеться у повідомленні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини