Велосипедна прогулянка президента з журналістами коштувала державі понад 40 тисяч гривень

04.07.2020 13:58

Державне управління справами орендувало велосипеди, на яких президент України Зеленський катався з представниками кількох ЗМІ на День журналіста. За це заплатили 41 тисячу 530 гривень.

Zelenskii na velosypedi
Фото: facebook.com/vladislav.krasinskiy

Про це свідчать дані, розміщені на Prozorro, передає "Бабель".

Інформацію про закупівлю "Послуги з використання предметів спортивного призначення (велосипедів), необхідні при проведенні заходів і офіційних прийомів за участю президента" на сайті оприлюднили майже через місяць — 1 липня.

Контракт виконував ФОП Олексій Кушка. Журналіст програми "Схеми" Валерія Єгошина повідомила у Facebook, що Кушка також є співвласником популярних у Києві сервісів оренди велосипедів. День оренди велосипеду, на якому катався Зеленський, коштує 400 грн.

Нагадаємо, 6 червня, на День журналіста, Зеленський організував зустріч з представниками кількох ЗМІ. Захід відбувся в селі Залісся Київської області, де президент і журналісти разом покаталися на велосипедах.

Тоді на зустрічі Зеленський заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повинен довести до кінця справу. Зеленський пояснив, чому Авакова не відправляють у відставку про вбивство журналіста Павла Шеремета.

"Досі немає кращого міністра, так і є. Я вважаю, що він справді потужний міністр", — сказав тоді Зеленський.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини