Великий секрет для маленької компанії: на Київщині будівництво дитсадка без конкурсу довірили газовій фірмі «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ»

06.08.2019 14:00

Довгоочікуване будівництво дитячого садочка чи черговий масштабний розпил бюджетних коштів? Як стало відомо журналісту «СтопКору» Наталії Дігтяр, контракт на будівництво дошкільного закладу в Тарасівці на Київщині спершу віддали компанії «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ», яка не має не лише дозвільних документів, але й відповідного персоналу.

І хоча тендер було оголошено ще пів року тому, та й гроші знайшли, жодні роботи на місці майбутнього садочка досі не ведуться. Таке гальмування будівництва неабияк занепокоїло батьків тарасівської малечі.

Та й взагалі вся схема нагадує величезну аферу. Адже та сама фірма, з якою спочатку уклали контракт – «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» – виграла конкурс на неконкурентній основі, без аукціону.

Чому так сталося, журналіст «СтопКору» Наталія Дігтяр вирішила запитати безпосередньо у керівників фірми. Проте за адресою, яка вказана на сайті компанії, офісу насправді… немає. Тож довелося зателефонувати за зазначеними на сайті номерами.

Втім, власник ТОВ «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» Олексій Шевель у телефонній бесіді був не надто привітним (наводимо фрагмент розмови):

- Я хочу уточнити деякі моменти по будівництву садочка.

- Ну а я хочу, щоб у мене була вілла на Канарських островах!

Фрагмент телефонного діалогу

Пан Шевель заявив, що медійників не запрошував і не бачить сенсу розмовляти, а потім взагалі кинув слухавку.

Але це ще не всі сюрпризи. Адже виявляється, що фірма-переможець «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» не має ані відповідних дозвільних документів на будівництво, ані кваліфікованого штату працівників. Та це й не дивно. Оскільки профілем компанії є саме будівництво систем автономного газопостачання. Саме тому у назві й фігурує слово «газ».

Отже, виникає цілком обґрунтоване логічне запитання: чому і в який спосіб саме цій компанії дістався мільйонний контракт?

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Броварах було виявлено сумнівний тендер на будівництво нової школи вартістю у 275 мільйонів гривень при тому, що вартість аналогічних проєктів у середньому вдвічі менша.

Також за цією темою: Аліса і Базиліо на тендерному «Полі чудес»: у Броварах пов’язані фірми наживаються на десятки мільйонів з дитячого столу

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини