Вчені вважають, що США і Китай причетні до створення COVID-19

10.06.2020 20:59

Коронавірус COVID нового типу, швидше за все, був створений у лабораторіях Китаю і США.

До такого висновку прийшов вакцинолог з Норвегії Біргер Серенсен. У своїх висновках вчений спирається на дослідження генетичних послідовностей на поверхні SARS-COV-2.

Цю позицію поділяє ще один фахівець - британець Ангес Далгліш. Результати їхньої спільної роботи були опубліковані у виданні Quarterly Review of Biophysics, передає "Lenta.ua".

Серед результатів є твердження, що вірус спочатку був адаптований до людського організму, так як з моменту передачі від тварини до людини SARS-COV-2 практично не мутував. Крім того, як стверджує Серенсен, є великі відмінності від вірусу атипової пневмонії, чого раніше в природі не спостерігалося.

Норвежець наполягає, що коронавірус нового типу був проведений штучно. Як аргумент він навів факт, про який "ніхто не говорить" - американські і китайські вчені працюють разом над дослідженнями "мутацій з придбанням функції". Це означає, що вчені навмисно підвищують заразність вірусів для вивчення в лабораторних умовах.

Екскерівник британської розвідки Річард Дірлав також допускає, що SARS-COV-2 міг вирватися на свободу через нещасний випадок в одній з секретних лабораторій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини