Вчені назвали нові симптоми коронавірусу

27.04.2020 08:40

Кількість симптомів коронавірусу може бути значно більшою, ніж повідомлялося раніше. Такого висновку дійшли американські вчені, повідомив Центр з контролю і профілактики захворювань США. Так, список доповнили озноб, тремтіння з ознобом, біль у м'язах, біль у горлі і втрата смаку або нюху.

Кількість симптомів коронавірусу може бути значно більшою, ніж повідомлялося раніше. Такого висновку дійшли американські вчені, повідомив Центр з контролю і профілактики захворювань США, пише Главком. Так, список доповнили озноб, тремтіння з ознобом, біль у м'язах, біль у горлі і втрата смаку або нюху.

Раніше санітарний регулятор описував лише три загальні симптоми Covid-19: висока температура, кашель і утруднене дихання. Усі ці ознаки можуть проявлятися протягом 2-14 днів після зараження.

Центр рекомендував звертатися за допомогою до лікаря в чотирьох випадках: у разі ускладненого дихання, відчуття болю або тиску в грудях, розгубленості, якої раніше не спостерігалося, синюшного кольору обличчя або губ.

Раніше голова відділу геріатрії та геронтології Університету Еморі Каміл Воган заявив, що люди похилого віку хворі на Covid-19 демонструють «нетипові» симптоми. За словами Воган, серед симптомів Covid-19 зазвичай виділяють три основних: це лихоманка, кашель і задишка, однак люди старшого покоління - вікова група, яка найбільше схильна до ризику важких ускладнень або смерті від коронавіруса - можуть не мати жодного з цих симптомів.

"Літні люди на ранній стадії захворювання можуть спати більше звичайного або втратити апетит. Вони можуть здаватися «надзвичайно апатичними», втрачати орієнтацію в просторі, відчувати запаморочення і падати. Іноді вони просто перестають говорити", - навела приклад лікар, пише Главком

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини