Вбивство президента Гаїті: до злочину може бути причетна суддя Верховного суду

У Гаїті до вбивства президента Жовенеля Моїза може бути причетна колишня суддя Верховного суду країни Венделла Кок-Телот. "Reuters" пише, що раніше вона зустрічалася з колумбійськими найманцями, яких підозрюють у вбивстві.

Moiz
Фото: REUTERS

Кок-Телот звільнили з Верховного суду в лютому цього року разом з двома іншими суддями. Причиною для цього стала інформація, що проти президента Моїза готується переворот.

Поліція Гаїті вже видала ордер на арешт екссудді. В її будинку та інших заміських помешканнях провели обшуки. Наразі місцеперебування Кок-Телот невідоме, передає "ZN.UA".

Vendella
Фото: Поліція Гаїті / Facebook

Нагадаємо, 7 липня під час нападу злочинців, які пробралися в будинок, загинув президент Гаїті Жовенель Моїз. Перша леді також отримала вогнепальне поранення. Деякі ЗМІ повідомляли, що вона померла через кілька годин після чоловіка. Наразі офіційного підтвердження немає.

Після цього в країні оголосили військовий стан і закрили кордони.

Через кілька годин начальник поліції Гаїті Леон Шарль повідомив, що вдалося ліквідувати чотирьох підозрюваниху вбивстві президента, ще двох - затримати.

Через деякий час міністр у справах голосування і міжпартійних відносин Матіас П'єр заявив, що загін найманців, які вбили президента Гаїті, складався з 26 осіб. Шестеро людей, включаючи одного громадянина США, були заарештовані, а ще семеро - вбиті.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, дружина вбитого президента Гаїті повернулася в країну.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини