Убитий бізнесмен у Черкасах Козлов мав конфлікт зі «смотрящим», – ЗМІ

22 червня у місті Черкаси застрелили місцевого бізнесмена Михайла Козлова посеред білого дня. За даними ЗМІ, він мав конфлікт зі «смотрящим» у Черкасах Арамом, а вбивству передувала «стрілка». 

Убитий у Черкасах бізнесмен Михайло Козлов

Михайло Козлов понад рік мав конфлікт зі «смотрящим» по Черкасах Арамом.

Убивству бізнесмена передувала «стрілка». 9 вересня поліція затримала чотирьох осіб: двоє мали відношення до Козлова, інші – до «смотрящого» Арама. Що стало причиною конфлікту — невідомо. Про це повідомляє місцеве видання «Вікка».

Затримання учасників «стрілки» 9 вересня Фото: Вікка

За даними місцевого ЗМІ, Арама в Черкаси привів «злодій у законі» Армен Хохол, який зараз у всеукраїнському розшуку. «Хохол» через Арама контролював кримінальні сфери впливу у Черкаській області та СІЗО у м. Черкаси. Кілька тижнів тому «смотрящому» в СІЗО вручили підозру «за розповсюдження кримінального впливу». Арам, начебто, поїхав із Черкас.

Убивство Михайла Козлова:

  • 22 вересня у Черкасах розстріляли бізнесмена Михайла Козлова в кафе «Львівська майстерня шоколаду», що на вулиці Байди Вишневецького, 34. Бізнесмен помер у третій міській лікарні.
  • Відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ (Умисне вбивство).
  • Убивці вибігли на вулицю, сіли в автомобіль «Шкода» та поїхали в невідомому напрямку. Згодом автомобіль з автоматом знайшли спаленим в районі «Долини троянд».
Авто вбивць знайшли спаленим  Фото: Вікка

Довідково:

Застрелений бізнесмен — місцевий підприємець Михайло Козлов. Він був співзасновником приватної охоронної фірми «Сталь» та громадської організації «Організований захист громадян». Цікаво, що їздив чоловік  позашляховиком із номерами OZG – абревіатура від назви однієї з його компаній.

Авто вбитого бізнесмена Козлова

Обласна прокуратура раніше розповсюдила інформацію, що Михайло Козлов був двічі судимий. «Був засуджений за зґвалтування ст. 117 (1994 рік) та у 1998 році за ч. 2 ст. 144 КК (видавництво 1962 року), і певний період часу відбував покарання в місцях позбавлення волі». Проте адвокати Козлова свого часу це заперечили і заявили, що він має виправдальні рішення судів у своїх справах.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, 22 вересня було скоєно замах на першого помічника Президента Сергія Шефіра. Поранений водій, у нього потрапило три кулі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини