Вбивство Захарченка перевернуло ситуацію з ніг на голову: джерело в РФ повідомило про початок “війни” всередині “ДНР”

08.10.2018 15:54

Смерть ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка перевернула ситуацію на окупованому Донбасі з ніг на голову.

Журналісти впливового російського видання "Новая газета" повідомляють, що разом із загибеллю Захарченка на території "ДНР" почався масовий переділ сфер впливу практично в кожній галузі.

"Смерть Захарченка перевернула все з ніг на голову не тільки в "ДНР", де кожен заїжджий з Росії став називати себе куратором, особисто надісланим Сурковим або силовим блоком", – пишуть журналісти російського видання з посиланням на власні джерела. Показовий епізод стався з особистою охороною Захарченка, яка після загибелі свого ватажка в громадській думці перетворилася в бандитів, мародерів, викрадачів людей.

При цьому знаковий момент трапився і з сім'єю вбитого бойовика Гіві. Журналісти також описали "сходку" бойовиків, де намагалися поділити квоти на економіку на окупованій частині Донбасу. Український кримінальний світ брав участь в переділі, що показово.

Журналісти відзначають, що активна боротьба розгортається саме на території "ДНР", оскільки в сусідній частині Луганської області, захопленої бойовиками, набагато менше можливостей заробити на потоках контрабанди, вугілля та "кришування" промислових гігантів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини