“Вбивство” шведської активістки Тунберг – хто за цим стоїть?

09.10.2019 11:50

Римська поліція почала розслідування у справі "повішаної" активістки зі Швеції Грети Тунберг. Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на італійські медіа. 

Манекен у жовтому дощовику і з зачіскою, як у Грети Тунберг, знайшли підвішеним на одному з римських мостів. На голові зроблений напис "Greta is your God (Грета – ваш Бог)". Відповідальними за інцидент італійські ЗМІ називають активістів групи "Пробудження".

Вважають, що подія сталася на тлі активних протестів по усьому світу, які провела група Extinction Rebellion, намагаючись змусити уряди змінити екологічну політику.

Мер Рима Вірджинія Раджі обурена інцидентом, про що написала у своєму твіттері. Вона наголосила, що солідарна з родиною дівчини, а те, що сталося – ганьба. Поліція зазначила, що розслідування розпочали через обтяжуючі загрози.

Нагадаємо, Грета Тунберг – шведська кліматична школярка-активістка. Вона стала відомою на весь світ після своєї досить емоційної промови з трибуни саміту ООН, у якій звинуватила світових політиків у тому, що вони можуть говорити лише про гроші, тоді як екологічна загроза для людства катастрофічно зростає, а для її припинення не відбувається жодних дій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини