Васильківський «Клондайк»: хто заробляє статки на заборонених азартних іграх

01.10.2019 10:08

Нелегальні гральні заклади за 10-річний період заборони азартних ігор в Україні стали невіддільною частиною мегаполісів, знайти їх можна чи не на кожному кроці. Та ось наскільки розвинений цей бізнес в маленьких містечках і як він працює там? Щоб дізнатись це, журналіст Марія Гураль та знімальна група «СтопКору» вирушили за 20 км від столиці.

Власників незаконного грального бізнесу виявити майже неможливо, особливо коли це місто-гігант. Та враховуючи, що Васильків – невелике містечко, шанси збільшувались. Тож команда «СтопКору» впродовж тижня намагалась викрити тіньового бізнесмена.

Після довготривалих пошуків медійники все ж натрапили на слід. Один з колишніх відвідувачів цих гральних закладів погодився розповісти те, про що бояться говорити місцеві. Заради його безпеки ми не показуємо обличчя, змінюємо ім'я та голос.

«Приблизно два роки тому в одній із зал стався казус. Влетіли хлопці в масках і почали трощити автомати, поклали на підлогу всіх присутніх там, персонал і гравців, які прийшли», – згадує інсайдер, – «Після чого вони зникли й була викликана охорона, приїхав Гедзик разом зі своїм другом. Намагалися зрозуміти, що сталося, розібратися, деякі гравці підозрювали, що вони причетні до цього».

На центральній вулиці міста - безліч гральних салонів

Йдеться про підприємця одного з селищ Васильківського району – Василя Гедзика – засновника ТОВ «Груп Інвест Компані», ТОВ «Еко Агро ВВР» та повного товариства «Ломбард Клондайк» Гедзик В.М. і компанія.

До речі, за дивним збігом обставин під час проведення нашого розслідування в останній компанії відбулися зміни: 30 серпня пан Гедзик вийшов зі складу засновників «Ломбард Клондайку», передавши свою частку ТОВ «Ліквід Експрес», а вже 31 серпня у фірмі змінився й керівник: замість Гедзик Юлії Юріївни (ймовірно, дружини пана Василя) – Шпакович Людмила Миколаївна.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини