Вартість відновлення регіону: в уряді підрахували втрати від окупації Донбасу

12.02.2021 19:27

Втрати від тимчасової окупації територій в Донецькій і Луганській областях за підрахунками експертів становлять близько 375 млрд грн. Про це повідомив віце-прем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков під час обговорення проекту НЕК-2030, передає кореспондент "УНН".

Donbas
Фото: EPA/UPG

"За розрахунками Центру економічних стратегій, втрати тільки в Донецькій і Луганській областях становлять 375 млрд грн – без урахування вартості активів, які сьогодні знаходяться на окупованих територіях", - сказав Резніков.

Віце-прем'єр додав що, за оцінками Віденського міжнародного інституту, витрати на поновлення Донецької та Луганської областей перевищують 21 млрд доларів.

12 лютого відбулось обговорення стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей.

В рамках обговорення Резніков розповів, що Україна має розробити спеціальний режим інвестиційної та підприємницької діяльності на Донбасі, який почне функціонувати не пізніше 1 січня 2022 року.

Віце-прем’єр зазначив, що у межах стратегії для Донбасу передбачається низка заходів, зокрема, щодо транспортного сполучення.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на сході підірвався український захисник.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини