Вартість газу до 1 червня не зміниться

29.03.2018 10:58

Українцям планують збільшити ціну на газ, як цього вимагають у МВФ. Проте, до червня поточного року вартість блакитного палива для громадян залишиться незмінною - 4,942 тисячі гривень за тисячу кубометрів без ПДВ. Про це розповіли у НАК "Нафтогаз України".

Новину передає "Преса України".

У Кабміні продовжили спеціальне зобов’язання "Нафтогазу", яке стосується продажу блакитного палива для населення. Так, до червня 2018 року вартість газу залишиться такою ж самою.

"Переговори з МВФ щодо приведення ціни на газ до рівня імпортного паритету тривають, і існує необхідність продовжити дію спецзобов'язань. Підвищення цін на газ вимагає постанова Кабінету міністрів № 187 від 22 березня 2017 року, розроблена Міністерством економічного розвитку і торгівлі", – ідеться у пояснювальній записці закону.

До слова, нова ціна на газ для українців мала бути визначена та опублікована іще 1 липня 2017 року. Проте восени минулого року депутати прийняли протокольне рішення, яким відклали дату публікації на невизначений термін.

Зазначимо, нещодавно прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вартість газу в країні буде знижено, коли блакитне паливо перестануть імпортувати з сусідніх держав. З його слів, наразі уряд сконцентрувався на видобутку власного газу, аби Україна перейшла на свої газові поклади. Це повинно відбутися приблизно в 2020 році.

Нагадаємо, днями Володимир Гройсман заявив, що поки  знизити ціни на газ українцям неможливо. З його слів, політики, які обіцяють зменшити вартість блакитного палива – фокусники.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини