ВАКС зобов’язав НАБУ відкрити кримінальну справу проти Кличка за заявою журналіста

09.06.2021 15:13

Вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ відкрити кримінальну справу проти Віталія Кличка за заявою журналіста Влада Сидоренко про крадіжку 10 млн євро кредиту ЄБРР на закупівлю автобусів для міста Києва. Про це повідомляє Telegram-канал "Свободный".

Klychko
Фото: скріншот

"Це незбагненно, уявіть, НАБУ прийшло у суд і виступало проти того, щоб вносити мою заяву і починати кримінальну справу! Це неймовірно некомпетентні дії від НАБУ, правоохоронна система України не перестає шокувати!", - прокоментував перемогу Влад Сидоренко.

Uhvala
Фото: скріншот

За словами журналіста Сидоренко, досить менше півроку, щоб посадити на 6 років до в'язниці самого мера - Віталія Кличка, його заступника - Валентина Мондрієвського, главу бюджетної комісії Андрія Страннікова і першого заступника голови бюджетної комісії Олеся Маляревича.

"Чому ми роками повинні просто спостерігати, як ці люди розкрадають все, до чого торкаються! Просто, грабували все, до чого торкаються! Ні я, ні мій адвокат - Андрій Добрянський, ні наша команда - не зроблять ні кроку назад. Віталік і його ОЗУ сядуть до в'язниці", - говорить Сидоренко.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Сербії вибухнули склади з боєприпасами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини