ВАКС відмовився поновлювати справу “Роттердам+”

У середу 13 жовтня суддя Вищого антикорупційного суду (ВАКС) Катерина Широка залишила в силі постанову прокурора Дениса Демківа про закриття справи "Роттердам+".

Ugol
ВАКС підтримав закриття справи "Роттердам+" Фото: UA.NEWS

"Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду закінчила розгляд, та відмовила у задоволенні скарг потерпілих та заявника на постанову прокурора САП про закриття кримінального провадження у справі "Роттердам+". Слідчий суддя ВАКС також закрила провадження за скаргою ГО "Центр протидії корупції" на цю ж постанову прокурора САП", - передає пресслужба ВАКС.

Постанову про закриття справи оскаржували Громадська організація "Центр протидії корупції", Віктор Чумак, а також потерпілі Нікопольський та Запорізький заводи феросплавів. Слідча суддя Вищого антикорупційного суду відхилила всі скарги.

Зазначено, що повний текст ухвали оголосять 19 жовтня 2021 року в залі судових засідань у приміщенні ВАКС.

У ЦПК сподіваються на Апеляційну палату ВАКС, яка може скасувати постанову прокурора САП Демківа і відновити провадження.

Нагадаємо:

  • Генеральний прокурор Ірина Венедіктова 5 травня змінила старшого групи прокурорів у кримінальному провадженні "Роттердам+" Віталія Пономаренка, який тричі закривав це провадження.
  • 20 травня новий старший групи прокурорів Денис Демків у справі "Роттердам+" вирішив її закрити вчетверте.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини