Вакцинуй свого працівника: У ВР вигадали чергову новацію для ФОП

02.12.2020 12:22

Кожен підприємець має проводити вакцинацію своїх найманих працівників. Для цього потрібно використовувати вакцини іноземного виробництва. Такі новації для ФОП передбачає новий законопроєкт №4142 «Про систему громадського здоров’я». Сьогодні він на розгляді у Верховній Раді. А під стінами парламенту — чергова акція протесту підприємців, які виступають проти таких нововведень. Про це з місця подій повідомлять активісти ГО «Стоп корупції».

Fop
ФОП проти примусової вакцинації робітників. Фото: СтопКор.

«Представники малого та середнього бізнесу вимагають від нардепів не голосувати за цей законопроєкт. Документ передбачає, що кожен підприємець має щепити своїх найманих робітників вакциною іноземного виробництва», — зазначає правозахисник проєкту Юрій Цибенко.

Fop
Під стінами ВР масштабна акція протесту. Фото: СтопКор.

Нагадаємо, що у вересні група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт №4142 про систему громадського здоров’я.

Законопроєктом пропонується запровадити на законодавчому рівні поняття «громадське здоров’я» як сферу знань та організовану діяльність щодо зміцнення здоров’я, запобігання хворобам і збільшення тривалості життя, а також визначити при цьому суб’єктів правовідносин у системі.

Fop
На підтримку підприємців вийшли громадські активісти. Фото: СтопКор.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада прийняла в першому читанні та в цілому законопроєкт № 4439-д про відтермінування касових апаратів для бізнесу до 1 січня 2020 року. «За» проголосували 319 нардепів.

Зокрема, законопроєктом впроваджуються:

– перенесення фіскалізації ФОП 2-4 груп до 1 січня 2022 року;
– скасування кешбеку;
– зменшення списку ризикових видів діяльності;
– прив’язка всіх лімітів до ставки мінімальної заробітної плати, в тому числі ліміту фіскалізації.

Того ж дня в центрі Києва відбулася масштабна акція протесту. Під ВР зібралися тисячі підприємців. На думку мітингувальників, парламент своїми рішеннями «вбиває» підприємців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X