Вакцина від коронавірусу американської компанії Moderna спричинила важку алергічну реакцію

26.12.2020 16:45

Вакцина від COVID-19 компанії Moderna, яку нещодавно схвалили у США, спричинила важку алергічну реакцію в лікаря з Бостону. Чоловік одразу після щеплення відчув запаморочення та пришвидшення серцевого ритму, що вдалося загасити препаратом від анафілактичного шоку. Про це повідомляє "Business Insider", передає "Бабель".

Moderna
Фото: © Global Look Press / Christoph Hardt

Онколога Госсейна Садржадеха терміново госпіталізували та обстежили — наразі його життя у безпеці. Лікар має важку алергічну реакцію на молюсків, і через це носить із собою EpiPen

EpiPen — автоінжектор епінефрину, засіб для термінової боротьби з важкою алергічною реакцією, зокрема анафілактичним шоком. Наразі це перший зареєстрований випадок важкої алергічної реакції на вакцину Moderna.

Раніше було відомо про випадки алергічних реакцій на вакцину компаній Pfizer і BioNTech, яку в США та у Великій Британії схвалили перед вакциною компанії Moderna. Зокрема британський регулятор радив утриматися від щеплення людям із гострими алергічними реакціями, хоча наслідки від вакцини не становлять загроз для життя.

У Moderna заявили, що розберуться в ситуації. Щеплення їхньою вакциною розпочалося в США на цьому тижні.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, всі країни Євросоюзу отримали першу партію вакцини від COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини