Вакарчук звинуватив у маніпуляціях журналістку, яка поцікавились його відпочинком у Таїланді

22.01.2020 20:35

Зимові канікули завершились, політичне життя в країні вирує, а парламентарі нарешті провели перший робочий тиждень після свят. Як і де відпочивали народні обранці та чи залишились у них гроші на життя після свят – дізнавалась Христина Кришиха.

Наприклад, Святослав Вакарчук перед Новим роком запевнив журналістів, що проведе свята вдома, а також планує присвятити час роботі у студії. Аж раптом – світлини у соцмережах з Таїланду.

Утім, сам лідер партії «Голос» звинуватив медійників у маніпуляціях: «Не маніпулюйте, ви ж журналіст, а не корумпований політик. Я вдома з родиною зустрів Новий рік, не буду казати де – тут недалеко. А потім на тиждень полетів у Таїланд, так», – заявив Святослав Іванович.

Нікуди не літати обіцяв у передноворічному інтерв’ю й опозиціонер Ілля Кива. Запевняє: обіцянки дотримався, зустрів Новий рік удома – з мамою та дітьми.

Також у колі родини відсвяткували настання 2020-го нардепи зі «Слуги народу» Сергій Гривко, Олексій Мовчан та Артем Чорноморов.

Натомість їхній колега по фракції Анатолій Костюх на свята з Києва все ж поїхав – до Ужгороду, де живуть його батьки: «От так, скромненько, без засмаги, не як у Юлії Володимирівни», – коментує депутат.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини