Вакарчук терміново звернувся до українців через “формулу Штайнмаєра” (відео)

02.10.2019 13:50

Музикант і політик Святослав Вакарчук виступив проти підписання документа за "формулою Штайнмаєра", про що заявив у своєму відеозверненні до жителів України, розповівши, коли потрібно проводити вибори на Донбасі.

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук різко висловився про рішення українського керівництва підписати "формулу Штайнмаєра", розмістивши відповідне відео на своєму Youtube-каналі. Він зазначив, що вибори в ОРДЛО потрібно проводити тоді, коли український кордон перебуватиме під контролем України по всій території країни.

На його думку, виборчий процес в умовах контролю українського кордону бойовиками "Л/ДНР" – не вибори, а профанація, тому Вакарчук висловив сподівання, що глава держави Володимир Зеленський це розуміє.

Вакарчук зажадав від президента чітких і однозначних відповідей на питання, як саме українська сторона буде відстоювати інтереси країни на зустрічі в "нормандському форматі".

Звернувшись до українців, він пообіцяв, що продовжить боротися за збереження суверенітету України, і підкреслив: думка стосовно українського кордону має бути єдиною.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X