В ЄС дали першу оцінку реформам команди Зеленського

18.12.2019 10:44

В Європейському Союзі подали щорічний звіт про виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. У ньому виявилося більше позитивних оцінок команді Зеленського, ніж негативних, проте є деякі наріжні питання, стосовно яких потрібні негайні реформи.

У доповіді чітко прописано, що Україна робить багато кроків на шляху до реформування, проте в деяких питаннях відмовляється виконувати вимоги партнерів. Таким питанням в цьому році є реформа СБУ. Зазначається, що українська влада повністю проігнорувала рекомендації з ЄС, інформує Діалог.UA з посиланням на "Європейську правду".

Так, в ЄС зауважили, що Верховна Рада активно працює над прийняттям законодавчих ініціатив і там вважають, що це позитивно позначиться на змінах.

Також в Європі підкреслили, що Київ робить недостатньо для того, щоб реформувати енергетику, транспортну сферу. Крім того, в Європі засудили Кабмін за те, що там не дають свободи для ведення бізнесу, а також зупиняють темпи зростання бізнес-клімату.

Особливою критикою в ЄС відзначилася реформа СБУ, яка повністю не влаштовує Захід. Однак в ЄС позитивно оцінили реформи в держструктурі, боротьбі з корупцією та ряд економічних реформ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини