В яку нерухомість варто вкладати гроші в Одесі

Одеса - це найбільший курорт України. Саме сюди в літні місяці відправляється більшість українців. Нерухомість в Одесі може приносити хороший дохід, передає korter.ua.

odessa
Фото: turcalendar.ru

Традиційно інвестиції в нерухомості - один з найбільш вигідних і надійних способів забезпечити собі стабільний дохід. Цей вид вкладення популярний не тільки у підприємців, а й у звичайних громадян.

У чому переваги одеської нерухомості?

На відміну від інших видів інвестицій нерухомість ніколи не знеціниться. При цьому якихось спеціальних знань від інвестора не потрібно. Отримувати дохід можна набагато більше ніж, наприклад, при банківських вкладах.

Найпростіший спосіб отримувати стабільний дохід - це здавати нерухомість в оренду. Одеса популярний туристичний напрям і здача в оренду житла в літні місяці може давати великий дохід. Надалі, роблячи ремонт і проводячи інші роботи по поліпшенню стану, можна підвищити ліквідність. Зараз на одеському ринку оренди нерухомості великий попит на комфортабельні квартири з хорошим дизайном і ремонтом.

Безсумнівний плюс інвестицій в нерухомість - це мала ймовірність піти в мінус. Вкладення коштів безпечне, оскільки ціни на нерухомість ніколи не падають різко. Одеса є курортом світового значення, і ціни тут тільки ростуть.

Більшість інвесторів віддає перевагу новобудовам. Обґрунтовано це надійністю і комфортом нових житлових комплексів. На сайті агентства нерухомості «Прем'єр» новобудови Одеси представлені в широкому достатку. Цінові категорії найрізноманітніші. Поблизу моря можна купити як елітну нерухомість, так і квартиру в ЖК економ-класу.

Причин вкласти гроші в новий будинок чимало:

 • сучасні будівельні технології;
 • юридична чистота об'єктів (проблеми з попередніми власниками неможливі);
 • тривалий експлуатаційний термін;
 • якісні комунікації.
 • Коли інвестувати?

Можна виділити три етапи будівництва:

 1. На фундаменті. Як тільки нерухомість надходить в продаж - є сенс відразу купити квартиру. На ранньому етапі вартість квадратного метра мінімальна.
 2. До того як сформувався район. У облагородженому комплексі ціни на нерухомість будуть вище.
 3. У другій черзі. Є можливість оцінити терміни здачі будинків і поспілкуватися з тими, хто вже заселився в новий ЖК.

Від чого змінюється ціна?

 • Етап будівництва. Чим менше часу до здачі об'єкта в експлуатацію, тим вище вартість квадратного метра.
 • Репутація забудовники. Уникайте квартир, ціни на які нижчі від середньоринкових. Такі пропозиції зазвичай від ненадійних забудовників.
 • Клас об'єкта. Елітне житло завжди дорожче.
 • Район міста. Новобудови в Одесі біля моря будуть коштувати дорожче.
 • Використовувані будівельні технології. Залізобетонні будинки коштують дешевше монолітно-каркасних.

Ринок нерухомості Одеси буде і далі активно розвиватися. З кожним роком ціни зростають. Тому інвестиції сьогодні можуть в майбутньому принести хороший дохід.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, біткоїну передрекли вартість в 400 тисяч доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини