В Ужгороді депутати міськради отримали “повістки” за підтримку кандидата у ВР

17.07.2019 19:10

Відчиняйте, вам повістка! Громадські активісти вручили імпровізовані «повістки» двом депутатам міської ради Ужгорода. Їм приписують підтримку та агітацію за кандидатів у народні депутата – братів Андрія та Богдана Андріївих.

Активісти вручили імпровізовані «повістки» двом депутатам міської ради Ужгорода

Політикам, Юрію Мандичута Віталію Готрі, запропонували зробити «явку з повинною» і повідомили про відповідальність за порушення виборчого законодавства.

«Просимо Вас з’явитися до найближчого правоохоронного органу для дачі свідчень (повідомлення про злочин ) щодо вашої причетності до підкупу виборців (скупки голосів ), що є порушенням статті 160 Кримінального кодексу, що передбачає позбавлення волі від одного до трьох років.

Ця повістка повідомляє вас про те, що ви маєте право добровільно звернутись до правоохоронних органів (явка з повинною) і використати це в суді для пом’якшення кримінального покарання», – ідеться у повістці громадських активістів.

Віталія Готру неодноразово бачили на агітаційних заходах кандидатів
Віталій Готра

Зазначимо, що Віталія Готру неодноразово бачили на агітаційних заходах кандидатів. Так днями, журналісти помітили депутата на зустрічі Богдана Андріїва із виборцями.

«Він працює в КП Муніципальний транспорт, а транспорт їхній перебуває в АТП Андріїва, де орендує територію», – зазначають активісти ГО «Стоп корупції».

Зазначимо, що кандидатів у народні депутати, які балотується від округу в Ужгороді, Андрія та Богдана Андріївих підозрюють у підкупі виборців.
Журналісти викрили схеми, які політики використовують для маніпуляції громадською думкою та свідомістю. Серед них - скупка голосів, використання адмінресурсу та керівників ОСББ для підкупу виборців.

Богдан Андріїв – чинний мер Ужгорода, наразі балотується до ВР від «Опозиційного блоку» і йде 10 номером у списку партії. Його брат Андрій Андріїв - депутат Закарпатської облради від «Відродження».

Читайте також: "Рада або грати: у Херсоні до ВР балотується утікач з в’язниці – ексмер Сальдо, якому мали оголосити підозру".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X