В Ужгороді чиновники міської ради та голови ОСББ працюють на кандидатів – мера та його брата Андріївих

16.07.2019 15:03

Взяти участь у зустрічах із виборцями та розклеїти оголошення – усе що завгодно для підтримки кандидата до ВР. І мова не про агітаторів із політичного штабу, а про чиновників міської ради Ужгорода, які в робочий час замість інтересів громади, працюють на кандидатів мера Ужгорода Богдана Андріїва та його брата депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва. Про це стало журналістам «СтопКору».

Як зясувала журналістка, Андріїви через відділ міського благоустрою залучають керівників ОСББ як агітаторів

«Так ми помітили у міській раді голову місцевого ОСББ Ігоря Савицького. На наше запитання, що він тут робить, чоловік зазначив: «Прийшов за листівкою (оголошенням) про зустріч з кандидатами Андріївими!» Сказав, що попросив його розклеїти ці оголошення відділ міського благоустрою! Виходить Андріїви через відділ міського благоустрою залучають керівників ОСББ як агітаторів для розклеювання листівки і до того ж він також член виборчої комісії! Про відповідальність його повідомили», – зазначає журналістка «СтопКору» Марія Гураль.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Читайте також: "Представники Канадської місії зі спостереження за виборами в Україні зафіксували факт порушення в Ужгороді – подробиці".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X