В УЗ забарикадувалися від активістів, які викликають керівника «Укрзалізниці» відповісти за розкрадання бюджету (відео)

25.05.2020 16:02

Учасники акції протесту проти системних порушень під час тендерних закупівель «Укрзалізниці» вимагають від в.о.голови правління «Укрзалізниці» Івана Юрика вийти до людей. Натомість центральний офіс «Укрзалізниці» зачинили, побоюючись громадськості.

Активісти обурені махінаціями філії УЗ «Центр забезпечення АТ «Українська залізниця» під час закупівель оливи та мастильних матеріалів. Від цих торгів менеджери «Укрзалізниці» можуть отримати «навар» у 80 мільйонів державних грошей.

Це ― не єдиний корупційний скандал, пов’язаний з «Укрзалізницею».

Працівники УЗ замкнули двері Фото: СтопКор

Як повідомлялось раніше, «Укрзалізниця» відсторонила від виконання службових обов’язків керівництво філії «Українська залізнична швидкісна компанія», яка відбирала постачальника харчування для швидкісних поїздів. Причина ― непрозорість конкурсу. Департамент безпеки проводить перевірку, а УЗ готується до нового конкурсу для обрання постачальника.

Нагадаємо, Юрик виконує обов’язки голови правління «Укрзалізниці» з квітня 2020 року. З червня 2018 Юрик був членом наглядової ради «Укрзалізниці», а з червня 2019 року входив до складу правління компанії.

Раніше працював у Міністерстві фінансів України та в Офісі залучення та підтримки інвестицій Уряду України. У ЗМІ його називають людиною колишнього голови «Укрзалізниці» Євгена Кравцова.

Додамо, що днями НАБУ проводило обшуки у службових осіб АТ «Укрзалізниця» та представників низки приватних компаній.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини