В університету Карпенка-Карого відбирають земельну ділянку під забудову – ЗМІ

29.01.2021 21:33

Земельну ділянку забирають нібито під забудову, бо земельна комісія Київради в незаконний спосіб підтримала проєкт рішення щодо надання земельної ділянки розміром у майже 3 га землі ДП  «Укркінохроніка».

Про це повідомляє канал “Kyiv Live”.

«Оператори, режисери та актори цій країні більше не потрібні». Такі пости можна побачити у студентів університету Карпенка-Карого. Вони заявляють, що замість навчальних аудиторій та розвитку кіно планується зведення чергового ЖК.

А все нібито через те, що земельна комісія Київради хоче забрати 3 га в центрі міста, де знаходяться тренувальні павільйони університету та унікальний (єдиний на всю країну) архів кінохроніки.

Мінкульт вже висловив своє обурення в листі, схожої думки притримуються й депутати Верховної Ради.

Фото: скриншот

«Кінохроніка» банкротилась навмисне з метою аби потім забрати шмат землі на столичному Печерську. Схема наступна. Банкротиться «Кінохроніка», забирається земля (але у «Кінохроніки» там маленький шматочок, а поруч корпуси Карпенка-Карого та ОСББ). Щоб забрати весь шматочок, потрібно було якось надати статус, що воно належить «Кінохроніці», щоби вони його потім передали. Це такий шматочок схеми», – коментує «Слуга народу» Олександр Санченко.

Фото: скриншот

В. о. обов‘язки директора ДП «Укркінохроніка» Володимир Авраменко та ректор університету імені Карпенка-Карого Олесій Безгін відмовились зустрітись із журналістами ресурсу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини