В “Укрзалізниці” розкрадають 20 мільярдів гривень щороку, — ексміністр Омелян

03.09.2020 08:14

Ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що кожен рік в “Укрзалізниці” розкрадають 20 мільярдів гривень.

Omelyan_Interview3
Фото: СтопКор

Про це він заявив у ексклюзивному інтерв'ю “СтопКору”.

“Укрзалізниця дуже довгий час була дійною коровою. Там процвітали стабільні схеми. Який би керівник будь-якого рівня не приходив, в його оточенні одразу ж з’являлись такі «сіренькі» люди, які казали: ми не просимо тебе здійснювати якісь подвиги заради корупції, просто нічого не помічай, і ось твої гроші наперед. Абсолютна більшість погоджувалась на ці умови: хтось заради грошей, а хтось – просто через страх. Психологічно на людей теж тиснуть”, - сказав ексміністр.

Також він додав, що немає жодної великої корупційної схеми на залізниці, про яку б не знав менеджмент УЗ.

“Щороку на залізниці розкрадають 15-20 мільярдів гривень. Якщо ви зупиняєте цей корупційний потік, у вас автоматично з’являються невеликі гроші. Але достатні для того, щоб почати оновлення рухомого складу, локомотивів, вагонів, того ж колійного господарства. Бо у нас потяги йдуть зі швидкістю 30-50 км/год. Ми на переїзд з одного обласного центру до іншого витрачаємо години. Це можна робити набагато швидше, як у Європі”, - закінчив Омелян.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини