В «Укрзалізниці» постачання мастил на сотні мільйонів довірили фізкультурнику з Прикарпаття

02.07.2020 12:00

Скандал довкола тендерів «Укрзалізниці» набирає обертів: 19 червня справу розглядали у столичному адмінсуді. Рішення на користь «Укрзалізниці», при чому в позаробочий час, після шостої вечора. І того ж вечора відомство уклало договір з постачальником «Корнет Холдинг». Що ж це за компанія і хто насправді за нею стоїть? Спробувала з’ясувати команда «СтопКору».

Однак, як виявилось, офіс підприємства за юридичною адресою знайти неможливо. Офіційного сайту у компанії немає. А засновники фірми і взагалі живуть в іншому місті.

Один із них – Юрій Пожар, фізкультурник в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання, а другий - Святослав Пилип'юк. Цікаво те, що його повний тезка працює в «Укрзалізниці» шляховим майстром. Єдиний спосіб зв'язатися з компанією – за номером телефону.

UZ15
Співвласником фірми є фізкультурник з Прикарпаття Фото: СтопКор

Як у філії, де проводять тендери, може працювати людина, яка помічена в розкраданні державних коштів, чому тендерні процедури проводять з порушеннями та, головне, хто за це нестиме відповідальність? На ці запитання ми все ще очікуємо відповідей із відомств.

А поки що «Укрзалізниця» й досі продовжує проводити тендери, підіграючи потрібним компаніям та знаючи про змову учасників.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини