В Укрпошті заявили про можливе припинення доставки пенсій

23.12.2020 21:53

Глава Укрпошти Ігор Смілянський заявляє про загрозу припинення доставки пенсій з 1 січня, якщо Кабінет Міністрів не вирішить питання оплати цієї послуги. Про це він написав у Facebook перед засіданням уряду в середу, 23 грудня, передає "Соцпортал".

Ukrposhta
Фото: пресслужба Укрпошти

"Сьогодні на Кабміні має бути розглянуто питання оплати державою доставки пенсій для 3,6 млн пенсіонерів. Після перегляду мінімальної зарплати тільки в частині єдиного соціального внеску Укрпошта заплатить на 500 млн гривень більше, ніж у 2020 році, не рахуючи витрат на підвищення зарплат. Тому якщо питання не буде вирішене позитивно, Укрпошта буде змушена припинити доставку пенсій з 1 січня. Укрпошта не благодійна фонд і не може дотувати газети, листи та пенсії", - написав Смілянський.

Він також зазначив, що якщо Кабмін не ухвалить вказане рішення, співпраця Укрпошти з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком в частині залучення 100 млн євро на реалізацію проектів компанії буде анульовано у зв'язку зі збитковістю поштового оператора.

Відзначимо, за підсумками засідання Кабміну про рішення по Укрпошті не повідомлялося.

Як писав "СтопКор" раніше, у столиці колишній правоохоронець збував підроблені долари.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини