В Україні з’явиться перший мобільний госпіталь для хворих на COVID-19 

18.02.2021 11:08

В Івано-Франківській області з'явиться перший мобільний госпіталь для пацієнтів, які хворіють на COVID-19. Повідомляється, що це буде зроблено через велику завантаженість місцевих лікарень, передає УП.

koronavirus
Фото: УП

"В Україні вперше розгорнуть тимчасовий шпиталь для лікування хворих на COVID-19. Відповідне рішення прийняла комісія з надзвичайних ситуацій Івано-Франківської області. 

Комісія вирішила з 22 лютого заборонити масові, розважальні, релігійні заходи, роботу закладів громадського харчування, додати 600 ліжко-місць для лікування хворих на коронавірус, розгорнути тимчасовий шпиталь на 250 місць на базі Богородчанської лікарні, визначити маршрути госпіталізації до лікарень сусідніх областей", - сказав голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький.

За словами Віктора Ляшка, мова йде про мобільний госпіталь ДСНС на базі Богородчанської лікарні.

В Івано-Франківській ОДА зазначають, що розгортання додаткових ліжок заплановане також у Лисецькій, Верховинській та Заболотівській лікарнях.

Завантаженість ліжок у деяких лікарнях області сягає 100%. Щоденно туди доправляють 80-120 пацієнтів. Зокрема, як зазначається, Яремчанська, Солотвинська та Косівська лікарні працюють "на межі власних можливостей".

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні стрімко зросла кількість нових випадків COVID-19, понад 160 людей померли.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини