В Україні з’явиться свій Ларс фон Трієр? Відомі європейські продюсери відвідали пітчинг від Держкіно

09.08.2019 13:17

Показник присутності вітчизняних стрічок на українському кіноринку наближається до середньоєвропейського: у 2017 році він становив менш ніж 4%, у 2018-му – вже понад 8%%. Про це повідомив «СтопКору» голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

На думку кінематографіста, така динаміка стала можливою з двох причин: по-перше, після 2014 року український глядач перестав сприймати як ментально близьке російське кіно, яке практично зникло прокату, а по-друге, політика державної фінансової підтримки національного кіновиробництва.

Пилип Юрійович Іллєнко - голова Держкіно України

«Я сподіваюся і я буду переконувати всіх, від кого це залежить, що необхідно продовжити ті позитивні тенденції, які зараз існують. Подальший динамічний розвиток і відродження українського кіно можливі тільки, якщо будуть сильні інституції, що реалізують державну політику в галузі й надають всі форми підтримки, які були ухвалені згідно із законом про державну підтримку кінематографії», – зауважив пан Іллєнко.

Пилип Юрійович наголосив також на важливості продовження європейської інтеграції вітчизняної кіноіндустрії: «З нами хочуть працювати. Якщо Ви побачите, скільки до нас приїхало на пітчинг продюсерів з різних країн, Ви будете вражені. У нас проєкт пітчингувала особисто Маріанна Слот – людина, яка спродюсувала абсолютно всі фільми Ларса фон Трієра», – додав очільник Держкіно.

Докладніше читайте: «Будь-який конкурс на державне фінансування за своїм жанром передбачає скандал», – голова Держкіно Пилип Іллєнко

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X