В Україні зупинив роботу один з найбільших виробників курятини (відео)

24.01.2021 14:31

В Україні зупинилося одне з найбільших виробництв курятини – "Гаврилівські курчата". Про це у коментарі "УНН" повідомив генеральний директор компанії-виробника "Агромарс" Іван Зазуля, передає "Главком".

Kurcha
Фото: delo.ua

"Ми вже місяць як не працюємо з виробництва курей-бройлерів. Зупинили виробництво. Працює тільки наша племінна ферма – інкубуємо курчат і відвозимо на свою філію "Курганський бройлер" в Харкові. Наші всі ферми стоять, ми зупинені. Не вигідно цим займатися. Немає жодного виробництва", – говорить Зазуля.

Тим самим він спростовує і причетність "Агромарса" до знятого на відео могильника птиці, яке поширилося у ЗМІ.

Однак за інформацією "УНН", відео знято на Гаврилівській птахофабриці (Вишгородський район) "Агромарса" зовсім недавно. Причиною занепаду співрозмовники називають відключення опалення і відсутність корму у птиці.

Поки жодна птахофабрика не взяла на себе відповідальність за могильник. "Агромарс" вже був помічений в організації могильників в 2018 році. Тоді власників Марину і Євгена Сігал заарештували і звинуватили в збитку екології на 235 млн грн. Але в 2019 році Генпрокуратура звинувачення зняла і справу закрила.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, промвиробництво України пішло у ріст.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини