В Україні зростуть тарифи на проїзд

03.01.2021 14:23

В Україні, вже незабаром, виростуть тарифи на проїзд у громадському транспорті. Вартість проїзду в багатьох містах може підвищитися вже незабаром після січневого локдауна. Про це повідомляє "Today.ua".

Kyiv marshrutka
Фото: znaj.ua

Зокрема, в Києві перевізники мають намір підвищити вартість проїзду на маршрутках з 8 до 12 гривень. Про це ще перед новим роком заявив директор компанії "Транс Груп", що здійснює перевезення на 13 міських і міжміських маршрутах, Володимир Назаренко.

Тариф на проїзд доведеться збільшувати з кількох причин, каже перевізник.

  • Зниження чисельності пасажирів, яких можна перевозити в громадському транспорті через карантин. Їхня кількість знизилася майже в півтора рази.
  • Перевіз додаткових пільговиків.
  • Установка валідаторів для єдиного квитка. Вартість їхньої покупки та установки для однієї маршрутки складе близько 50-60 тисяч гривень.

Про те, що тарифи на проїзд доведеться підвищувати, говорять і в Асоціації перевізників Києва та Київської області. Там стверджують, що порушать це питання не зараз, а на початку лютого, коли скінчиться локдаун. Ну, а оскільки такі питання не вирішуються з наскоку, то, скоріше за все, тарифи на проїзд реально зростуть у березні.

А до цього, в січні-лютому перевізникам доведеться працювати собі на збиток, говорить глава Асоціації Ігор Мойсеєнко. При цьому багато дрібних підприємців можуть просто "не вижити". І, імовірніше, після локдауна відбудеться укрупнення, а десь, можливо, і монополізація ринку перевезень.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, агент НАБУ пригрозив Зеленському судом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини