В Україні запропонували скасувати заборону в’їзду російським журналістам 

15.12.2019 17:02

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко запропонував дозволити в’їзд журналістам з РФ на територію України хоча б на п’ять днів.

Про це він заявив в ефірі «112 Україна», передає New Format.

Томіленко підтримав ідею дозволити кореспондентам з Росії відвідати країну.

«Російські медіа дійсно говорять, що їм заборонено в’їзд в Україну. Якби було бажання, то Служба безпеки України на прохання офісу президента України могла б, скажімо, на п’ять днів скасувати заборону на в’їзд», — сказав Томіленко.

Глава НСЖУ вважає, що протягом тимчасового перебування російських журналістів в Україні для них потрібно організувати поїздку на підконтрольні Києву території Донбасу.

«За умови, що російські медіа взяли б на себе зобов’язання дотримуватися (професійних) стандартів, це був би такий експеримент», — пояснив він.

Під час прес-конференції за підсумками саміту в «нормандському форматі» український президент Володимир Зеленський, відповідаючи на питання російських журналістів, запросив їх приїхати в Україну, щоб особисто побачити стан справ в країні.

Раніше Володимир Путін виступив проти того, щоб Україну і українців на російському телебаченні виставляли в негативному світлі. За його словами, якщо подача інформації про Україну на російських телеканалах трактується як невигідна, то це означає, що в програмах «чогось не вистачає».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X